Στο 1ο λύκειο του Δήμου ξεκίνησαν οι εργασίες αναμόρφωσης του αύλειου χώρου του σχολείου. Ένα έργο που αν και υπάρχουν πολλές τεχνικές δυσκολίες θα είναι έτοιμο στην ώρα του .
Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βασίλης Σαρκουλάς δήλωσε:
«Ξεκίνησαν οι εργασίες αποκατάστασης του αύλειου χώρου στο 1ο λύκειο! Στο συγκεκριμένο σχολείο υπάρχουν πολλές τεχνικές δυσκολίες αλλά το τελικό αποτέλεσμα θα είναι εντυπωσιακό!»
![Αγία Παρασκευή: Ξεκίνησαν οι εργασίες του αύλειου χώρου στο 1ο λύκειο Αγία Παρασκευή: Ξεκίνησαν οι εργασίες του αύλειου χώρου στο 1ο λύκειο](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/08/agiaparaskeui8987-300x170.jpg)