Επέκταση του δικτύου αποχέτευσης επί της οδού Πεντέλης
Ο Δήμαρχος Μεταμόρφωσης Στράτος Σαραούδας σε ανάρτηση του εξήγησε πως η επέκταση του δικτύου αποχέτευσης επί της οδού Πεντέλης είναι ένα ακόμη διαχρονικό πρόβλημα που βρήκε λύση μετά από σχεδόν σαράντα (40) χρόνια.
Ο Δήμαρχος Μεταμόρφωσης Στράτος Σαραούδας τόνισε:
«Η επέκταση του δικτύου αποχέτευσης επί της οδού Πεντέλης είναι σημαντική καθώς δίνει τέλος στην ταλαιπωρία των κατοίκων και αναβαθμίζει την ποιότητα ζωής τους. Μια επέκταση που έγινε εφικτή, επειδή προηγήθηκε η διάνοιξη της οδού Βουλγαροκτόνου. Ένα ακόμη διαχρονικό πρόβλημα που βρήκε λύση μετά από σχεδόν σαράντα (40) χρόνια. Και φυσικά δεν μένουμε εδώ. Συνεχίζουμε δυνατά!»
![Μεταμόρφωση: Επέκταση του δικτύου αποχέτευσης επί της οδού Πεντέλης Μεταμόρφωση: Επέκταση του δικτύου αποχέτευσης επί της οδού Πεντέλης](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2023/06/metamorfosikj78-300x298.jpg)