Νέα δράση καθαριότητας και ευπρεπισμού σήμερα το πρωί στο κοιμητήριο Μελισσίων
Σήμερα το πρωί Παρασκευή 17/6 η υπηρεσία καθαριότητας και πρασίνου συνεργάστηκαν για να καθαρίσουν και να αποψιλώσουν το κοιμητήριο Μελισσίων παρουσία του αντιδημάρχου καθαριότητας Κώστα Καλλιανιώτη .
Η παρέμβαση ξεκίνησε με κλαδέματα, καθαρισμό χόρτων και σκουπιδιών από των περιβάλλοντα χώρο άλλα αποψίλωση των αγριόχορτων περιμετρικά του κοιμητηρίου προς αποφυγή πυρκαγιάς πέρα από αισθητικούς λόγους .
![Νέα δράση καθαριότητας και ευπρεπισμού σήμερα το πρωί στο κοιμητήριο Μελισσίων Νέα δράση καθαριότητας και ευπρεπισμού σήμερα το πρωί στο κοιμητήριο Μελισσίων](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2022/06/penteli3xc-300x180.jpg)