« Σε ρίψη πριονιδιού στο οδόστρωμα προχώρησε υπηρεσίας καθαριότητας και η Πολιτική Προστασία του Δήμου όταν κάτοικοι στα Άνω Μελίσσια ενημέρωσαν πως ο δρόμος γέμισε λάδια από άγνωστη αιτία» .
Συγκεκριμένα σήμερα το μεσημέρι στα Άνω Μελίσσια επί της οδού Αγίου Σίλα κάτοικοι ενημέρωσαν πως ο δρόμος γέμισε λάδια από άγνωστη αιτία . Άμεση ήταν η επέμβαση της υπηρεσίας καθαριότητας και της Πολιτική Προστασία Δήμου Πεντέλης-Εθελοντικό Κλιμάκιο που έσπευσαν και έκαναν ρίψη πριονιδιού στο οδόστρωμα.
![Πεντέλη: Στα Άνω Μελίσσια επί της οδού Αγίου Σίλα λόγω λαδιών έγινε ρήψη πριονιδιού στο οδόστρωμα Πεντέλη: Στα Άνω Μελίσσια επί της οδού Αγίου Σίλα λόγω λαδιών έγινε ρήψη πριονιδιού στο οδόστρωμα](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/12/pentelikj8kj87-300x218.jpg)