Στο Δήμο Λυκόβρυσης Πεύκης συνεχίζονται τα έργα αναπλάσεων και ανακατασκευών σε δρόμους και πεζοδρόμια με σκοπό την αναβάθμιση της ποιότητας ζωής των πολιτών στην πόλη .
Ο Δήμαρχος Λυκόβρυσης Πεύκης Τάσος Μαυρίδης τόνισε:
«Συνεχίζουμε με έργα αναπλάσεων και ανακατασκευών σε δρόμους , σε πεζοδρόμια και σε δρόμους ήπιας κυκλοφορίας στο δήμο μας με ίδιους πόρους . Για το Δήμο Λυκόβρυσης Πεύκης, για το δήμο μας , για το δήμο που αγαπάμε».
![Λυκόβρυση Πεύκη: Συνεχίζονται τα έργα αναπλάσεων και ανακατασκευών σε δρόμους και πεζοδρόμια Λυκόβρυση Πεύκη: Συνεχίζονται τα έργα αναπλάσεων και ανακατασκευών σε δρόμους και πεζοδρόμια](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/10/peuki8mn8-300x234.jpg)