Συνεχίζεται με επιτυχία η διανομή τροφίμων, με κατ΄οίκον παραδόσεις στις ευπαθείς ομάδες πληθυσμού τηρώντας τα απαραίτητα μέτρα προστασίας απέναντι στον κορονοϊό.
Ο Δήμαρχος Λυκόβρυσης Πεύκης δήλωσε:
«Ολοκληρώθηκε με επιτυχία μία ακόμη διανομή τροφίμων, με κατ΄οίκον παραδόσεις στις ευπαθείς ομάδες πληθυσμού, τηρώντας τα απαραίτητα μέτρα προστασίας απέναντι στον κορονοϊό. Οι κοινωνικές μας υπηρεσίες συνεχίζουν να βρίσκονται πάντα δίπλα στις ευπαθείς ομάδες τους δήμου μας» .
![Λυκόβρυση Πεύκη: Συνεχίζεται με επιτυχία η διανομή τροφίμων με κατ΄οίκον παραδόσεις στις ευπαθείς ομάδες πληθυσμού Λυκόβρυση Πεύκη: Συνεχίζεται με επιτυχία η διανομή τροφίμων με κατ΄οίκον παραδόσεις στις ευπαθείς ομάδες πληθυσμού](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/05/peuki88m.jaspg_-300x251.jpg)