Η Περιφέρεια Αττικής και ο Αντιπεριφεριάρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών Γ. Δημόπουλος συνεχίζουν την προμήθεια υγειονομικού υλικού στους Δήμους. Σήμερα παραδόθηκε υγειονομικό υλικό στο Δήμο Ζωγράφου.
Ο Αντιπεριφεριάρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών Γ. Δημόπουλος δήλωσε :
«Με υψηλό αίσθημα ευθύνης συνεχίζουμε την προμήθεια υγειονομικού υλικού στους Δήμους του Κεντρικού Τομέα Αθηνών, διευκολύνοντας το δύσκολο έργο που επιτελούν για την #προστασίατης υγείας των κατοίκων τους εν μέσω της επιδημίας του Κορωνοϊού. Σήμερα παραδώσαμε υγειονομικό υλικό στο #ΔήμοΖωγράφου στο Δήμαρχο #ΒασίληΘώδα παρουσία των Αντιδημάρχων #Γιαννη Βούρτση και #Ρένας Χαλκιαδάκη».
![Περιφέρεια Αττικής : Ο Αντιπεριφεριαρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών Γ. Δημόπουλος παράδωσε υγειονομικό υλικό στο Δήμο Ζωγράφου Περιφέρεια Αττικής : Ο Αντιπεριφεριαρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών Γ. Δημόπουλος παράδωσε υγειονομικό υλικό στο Δήμο Ζωγράφου](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/05/zvgrafomu7-300x173.jpg)