Κοινή γραμμή με στόχο την τόνωση του εμπορικού χαρακτήρα του Δήμου Κηφισιάς, χάραξαν ο Δήμαρχος, οι αρμόδιοι Αντιδήμαρχοι και ο Πρόεδρος και μέλη του Εμπορικού Συλλόγου Κηφισιάς σε συνάντηση που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 2 Μαΐου στο Δημαρχείο της πόλης .
Δήμος και Εμπορικός Σύλλογος θα προχωρήσουν επίσης σε κοινές δράσεις προβολής του Δήμου ως εμπορικού προορισμού.
Τα μέτρα και οι δράσεις θα ανακοινωθούν τη Δευτέρα.
![Κηφισιάς: Δήμος και Εμπορικός Σύλλογος ΜΑΖΙ για την τόνωση της Κηφισιώτικης αγοράς Κηφισιάς: Δήμος και Εμπορικός Σύλλογος ΜΑΖΙ για την τόνωση της Κηφισιώτικης αγοράς](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/05/kifisia2hj-300x152.jpg)