Η ομάδα Βόλεϊ κοριτσιών Κ20 του Φοίβου Μελισσίων προκρίθηκε στα ημιτελικά του θεσμού και θα αντιμετωπίσει τον Αθλητικό Όμιλο Μαρκοπούλου την Πέμπτη 20/2 και ώρα 21:00 στο κλειστό Γυμναστήριο του Πανελλήνιου στην οδό Ευελπίδων και Μαυροματαίων στην Αθήνα . Ενώ λίγο νωρίτερα στο ίδιο γήπεδο θα διεξαχθεί ο άλλος ημιτελικός ανάμεσα στον Γ.Σ Απόλλων Αγίου Δημήτριου με τον Γ.Σ Πανελλήνιου .
Οι νικητές από τους δυο αγώνες θα αναμετρηθούν στον τελικό για τον τίτλο την Τετάρτη 26/2 και ώρα 21:00 στο ίδιο γήπεδο ενώ οι δυο ηττημένοι στο μικρό τελικό που θα γίνει την ίδια μέρα αλλά λίγο νωρίτερα στις 19:00
![Στα ημιτελικά η ομάδα Βόλεϊ κοριτσιών Κ20 του Φοίβου Μελισσίων Στα ημιτελικά η ομάδα Βόλεϊ κοριτσιών Κ20 του Φοίβου Μελισσίων](https://www.edisorama.gr/wp-content/uploads/2020/02/foibos-bolei65-212x300.jpg)